| louis3 a întrebat:

Mama mea are in jur de 60 de poezii scrise, si se gandeste foarte serios sa scoata un mic volum pe aceasta tema.Intrebarea mea este urmatoarea:Cum trebuie sa arate acel manuscris pentru a fi acceptat de edituri? Si inca ceva:Numarul ISBN, unde se poate inregistra si cum se face...

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cum trebuie sa arate acel manuscris pentru a fi acceptat de edituri?==trebuie să fie scris la calculator, dacă este scris cu mâna o vor trimite la plimbare, și nici nu îi va interesa subiectul.

| florin08 a răspuns:

Daca poeziile sunt bune si celor de la editura le plac atunci mama ta va fi sponsorizata de editura.ISBN se da gratuit sunand la ei la agentie.

http://www.bibnat.ro/ISBN-s21-ro.htm

| Birjaru a răspuns:

Jenifer Love Hewitt in poza?