| sheyla a întrebat:

Buna ziua.Nu mai pot trimite email-uri prietenilor si nu stiu de ce. Primesc un mesaj cu o eroare de la From: "MAILER-DAEMON@n4.bullet.mail.ac4.yahoo.com" Add sender to Contacts Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

Stiti cumva din ce cauza? mentionez ca am bagat de curand windous-ul si de atunci nici emailuri-le nu le mai pot citi.(nu le pot deschide)Puteti sa imi spuneti care este cauza?

3 răspunsuri:
| mariazet45 a răspuns:

Eu le pot deschide dar nu pot trimite, imi apare eroare si mie. Mi-a fost trimis un email pe yahoo.com si mi s-a telefonat mai apoi ca nu poate trimite la adresa mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi problema o am si eu straight face oare ne poate da cineva un sfat?