| 1Q a întrebat:

De ce nu merge sa imi creez o adresa de email, am creat mai multe si pe nici una nu merge sa primesc email-uri,am incercat sa imi trimit de pe un alt email un mesaj si si imi zice,, Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.,,
ce sa fac, FUNDA

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Le faci cumva pe yahoo.ro si incerci sa trimiti pe yahoo.com? sau invers?

| 1Q explică (pentru suntserios):

Le fac pe yahoo.ro cred si le trimit pe.com

| suntserios a răspuns (pentru 1Q):

Pai ori le faci pe.ro si le trimiti pe.ro ori le faci si le trimiti pe.com