| Ella3133 a întrebat:

Hey,cand trimit un mail imi arata ca a fost trimis iar la cateva minute distanta primesc un mail de la MAILER-DAEMON@yahoo.com si imi spune "Sorry, we were unable to deliver your message to the following address".Iar cand dau la sent imi arata ca a fost trimis.Mailul pe care eu l`am trimis a ajuns la destinatar ori nu? Funaa

3 răspunsuri:
| Dianaㄨ a răspuns:

Mailul nu a ajuns la destinatar deoarece yahoo ori nu recunoaste domeniul [@domeniu.com], ori adresa este invalida.
O zi buna!

| MihaiTT a răspuns:

Adresa la care trimiti este gresita, daca citesti mesajul primit (mailer daemon) iti spune exact care a fost motivul pentru care nu l-a trimis.

| felixbbimage a răspuns:

Nu, nu a ajuns.Verifica daca ai scris corect toate literele si caracterele din adresa la care trimiti, orice greseala de scriere nu mai trimite mail-ul la adresa respectiva.