| Roxitzi88 a întrebat:

Buna ziua,
Poate recomanda cineva niste job-uri de acasa! Call center!?!? Eu nu stiu cum muncesc unii de acasa, ca eu nu am gasit nici un anunt.

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Depinde de ce calificări ai, fără așa ceva e cam greu să lucrezi de acasă. Chiar și la call center, dacă nu știi măcar engleză nu te angajează nimeni. Eu îmi iau joburi de pe proz.com de exemplu, însă este o platformă dedicată strict traducătorilor. Dacă ai calificare de traducător e cam cea mai bună în domeniu.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa ai si niste calificari ca sa gasesti un job bun de acasa.

| Dragobeta a răspuns:

De acasa poti face pungi de cadouri sau alte chestii din astea. Mai sunt cei supercalificati in IT si care lucreaza de acasa. Unii contabili experti, din astia. Dar sunt angajati la o firma si lucreaza de acasa.
Tu daca aveai astfel de calificari, gaseai. Nu ne intrebai pe noi.

| Roxitzi88 explică (pentru Dragobeta):

Eu iti multumesc de raspuns.
Insa rautatea din sufletul tau se simte pana pe litoral?

| Dragobeta a răspuns (pentru Roxitzi88):

Eu ti-am raspuns corect. Dar daca esti asa de limitata si infumurata incat sa crezi... las-o balta, ca tot nu pricepi!