| karsivan a întrebat:

se oficeaza cununii civile duminica in sectorul 2 Bucuresti? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Ha ha ha ha ha ha!
primaria nu are treaba cu postul ba! nu se face cununia religioasa in zilele de post!

5 răspunsuri:
| Roxy5199 a răspuns:

Iti faci si nunta?

| karsivan explică (pentru Roxy5199):

Nu, nu sunt finante!

| Ursul543fanatic a răspuns:

Nu in zile de post.Dar asa da

| drhotzu a răspuns (pentru Ursul543fanatic):

Da se fac in orice zi a saptamanii dar se plateste o taxa pentru cei care vor sa isi faca cununia in zilele libere (s+d, si sarbatorile legale)

| karsivan explică (pentru drhotzu):

Multumesc oricum, nu se mai fac pe sectorul 2 duminica din pacate, dar se fac in sectorul 4.

| drhotzu a răspuns (pentru Ursul543fanatic):

Ha ha ha ha ha ha!
primaria nu are treaba cu postul ba! nu se face cununia religioasa in zilele de post!