| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua/Seara. As avea nevoie de un link pentru a downloada o placa video. as vrea link-ul cu driver ca sa o pot instala. uitati tot de la display: Name : Intel(R) 946GZ Express Chipset Familty, Manufacturer : Intel Corporation, Chip Type: Intel(R) GMA 3000, DAC Type : Internal, Approx.Total Memory : n/a

1 răspuns:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Http://downloadcenter.intel.com/
la rubrica search doawloads pui 946GZ Express si pe urma alegi sistemul de exploatare XP, Vista, Linux etc