| JuStAdY a întrebat:

Buna ziua TPU am windows 7 ultimate si ca sa imi pot activa genuine trebuie sa scap de updaturile pe cae le-am facut ieri ma puteti ajuta cum sa le sterg multumesc dau FUNDAtongue; X

Răspuns Câştigător
| andrei233332 a răspuns:

Este un singur update care iti face windowsul genuine: se termina in 033, cauta-l si incearca sa il dezinstalezi sau reinstaleaza windowsul si poate dupa il evitihappy uite si un program cu care sa scapi cand vrei de genuine, si dai pe remove wat parca si til scoate:megaupload(doc)com/? d=0D6719SY