| ionel27ro a întrebat:

Dau funda celui care na ajuta si pe mine sa scap de genuine si sa activez din nou Windows 7 ultimate sp1.Multumesc anticipat pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| JerichoIT a răspuns:

Insteleaza RemoveWAT, care este un program ce elimina Windows Activation Technologies complet din sistemul tau de operare, pastrand in acelasi timp starea reala de a primi toate actualizarile (optional), si tot odata ''scapi'' de problema Genuie.

Inainte de instalare, dezactiveaza antivirusul si firewall-ul, ruleaza remowewat, cu drepturi de administrator, iar dupa insalare da un restart la PC... si gata, asta este tot.

Aici ai link: http://fvoxu1.dfichiers.com

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza teamviewer si se rezolva. orice altceva as scrie aici imi vor sterge postarea.

| ionel27ro explică (pentru gelu1970):

Intra pe ionel_27ro si vorbim