| jedacian a întrebat:

ieri dupa ce am inchis PC-ul si-a facut update si acum nu mai reusesc sa scap de genuine am incercat si cu remove wat daca ma poate ajuta cineva dar fara sa schimb windowsul?

Răspuns Câştigător
| danimotenel a răspuns:

Acuma depinde de ce windows ai daca ai xp http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=42782&t=4&i=1
daca ai 7 http://www.eprofesionist.ro/......removewat/
removewat e pentru windows 7 eu cu programul asta l-am reparat calculatorul la un coleg care are 7. dar inainte tr sa opresti auto updates din control panel/securiti center/automatic updates

3 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Banuiesc ca iti apare in taskbar, langa ceas, da click dreapta acolo, change notifications settings, te duce pe o pagina unde debifezi acolo otiunea sa fii informat, bla bla, dai save si ai scapat. bafta

| anonymus a răspuns:

Nu ai nici o sansa cu windows loader sau oricealtceva, cand ti-ai facut updateul la pc ai instalat un fisier" Windows 7 (KB971033)"de 1.2mb in care iti detecteaza copiile de windows, n-ai ce face, reinstaleaza windowsul fara sa instalezi programul asta si nu-i da "install updates automatically"

| ComputerGeek a răspuns:

Mai cauta programele care sterg windows genuine, cauta pe google:windows genuine killer si vezi ce iti da. Eu asa am facut si gasisem unul care a mers si m-a scapat de el.