| kinza a întrebat:

TPU! Mi-am facut o pagina pe facebook cu fotografiile din portofoliul personal si as vrea ca acestea sa fie vizibile doar celor ce dau like la pagina. Stie cineva ce setari trebuie sa fac? Dau funda, evident! happy

1 răspuns:
| blackmoon a răspuns:

Buna kinza, intri pe facebook la pozele tale inainte de a intra pe fiecare poza in parte apare albumul iar in partea dreapta jos a albumului e o iconita dai pe ea si acolo apare:pesonal, cu prietenii sau public si dai ce doresti, succes sper ca ti-am fost de ajutor bye