| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Daca ti-ai facut pagina cu contul de facebook prieteni tai vad pagina? si ca ai facut-o tu? poti modifia de la setari sa nu mai vada? ei pot vedea postarile mele de pe pagina desi nu au dat like?

Răspuns Câştigător
| April27 a răspuns:

Eu am pagina si nu, nu poti vedea ca tu ai facut-o! Hai si tu te rog pe pagina mea DistractiaIncepeAzi
Te ASTEPT!:*

funda +like?

| DAAAAAAAAAA explică (pentru April27):

Esti sigura? bine vin pe pagina ta daca stii sigur sigur? happy tongue

6 răspunsuri:
| Ade009 a răspuns:

Normal ca pot vedea pagina laughing Si normal ca pot vedea si postarile altfel cum sa dea like?[daca dau] Si nu cred ca ii intereaza pe ei cine a facut paginarolling on the floor

| DAAAAAAAAAA explică (pentru Ade009):

Ma refer daca nu dau like le apare pe pe wall-ul lor ce postez pe pagina? pentru ca am facut pagina folosind contul de fb

| Ade009 a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Nu apare pe wall-ul lor, doar daca nu ii etichetezi dar asa nu happy

| DAAAAAAAAAA explică (pentru Ade009):

Multumesc muult happy

| Ade009 a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Cu placere big grin