| Motz_Andrei_1998 a întrebat:

Buna ziua TPU.o mica intrebare: am cumparat o drona de pe olx i-am montat elicele corect i-am si facut reglajele din telecomanda dar cand o ridic in sus merge cu spatele..nu se ridica drept in sus..care ar fi problema

4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Dureaza ceva timp, pana te obisnuiesti cu comenzile. succes!

| Motz_Andrei_1998 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Multumesc..am fost si la un specialist care are si el drone iar drona lui nu face la fel

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Motz_Andrei_1998):

Ai incercat sa dirijezi tu drona lui, sau a dirijat el drona!?

| Motz_Andrei_1998 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Mi-a aratat el cu drona lui