| Motz_Andrei_1998 a întrebat:

Buna TPU.O mica intrebare: exista o extensie in firefox de traducere numita S3 iar pe vechiul laptop Acer mi-a mers...acum laptopul mi s-a defectat si am un Asus pe care nu merge sa instalez aceasta extensie...care ar fi problema?

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Firefox si-a schimbat limbajul (motorul de interpretare) in ce priveste extensiile. Extensiile vechi trebuie rescrise de catre programator pentru a functiona in versiunile mai noi de Firefox.