| Dini11111111 a întrebat:

Bunaa! am o întrebare, am un iPhone 6 plus si e dezactivat, e telefonul mamei si numai stie parola. Oare cum as putea sa il resetez?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu. Ce se poate face:

Isi amintese pe ce mail a fost facut (stai sa ghicesc, nu stie, ca oamenii isi fac o mie de mailuri si nu tin minte unul important)

1. Daca stie asta, se poate reseta parola pe site Apple. Dupa il conectezi la un PC cu iTunes instalat si se poate rezolva.

2. Platesti o gramada de bani sa ii schimbe placa de baza. Nu merita, 6S deja e antichitate si gasesti Androide blana la 1000 de lei.

| dinaprilie a răspuns:

Incearca sa suni la "baietii" de pe net. Poate te pot ajuta pentru acest model.

| cfrtobias a răspuns (pentru dinaprilie):

La 0800 400138 https://support.apple.com/ro-ro/HT201232 la cei de aici?

| dinaprilie a răspuns (pentru cfrtobias):

Poti si acolo. Alternativ vezi si pe cei care deblocheaza, decodeaza etc de pe olx.

| literallythesamebruh a răspuns:

Există tot felul de programe dar acestea nu asigură accesul total la telefon. Totuși merită încercat.