| Adyy5 a întrebat:

Bunica mea a postat o poza si cineva a comentat "Este nepoata? Daca da, atunci a fost singura la conceptie".
N-am inteles ce-a vrut sa zica, imi poate explica cineva?

4 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

E cu o multitudine de sensuri si are o conotatie atat spirituala cat si sexuala, iar intre aceste doua exista o linie atat de fina incat ar face-o pe Miss Univers sa planga de bucurie si extaz la o asemenea revelatie la care asisti doar o data in viata si care te face sa te simti implinit, nu doar cu tine insuti/insati, dar cu toata planeta, plante, animale, tot felul de vietati mici si mari. Oceanul ti se pare ca-i parte din tine, stelele iti sunt companioni, iar rasaritul este prietenul cel mai de seama care prevesteste o zi buna inainte.

| Adry05 a răspuns (pentru DavidoffUser):

De ce naiba am citit tot mesajul rolling on the floor

| IonutRege27 a răspuns:

Poate a intrebat daca are o nepoata, dar nu era atent ce scrie.
Sper ca te-am ajutat.

| Adyy5 explică (pentru IonutRege27):

N-am inteles chestia cu"Atunci a fost singura la conceptie".