| NoSens a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat astazi cu prietena mea o cheama Raluka adica ieri era minunata ca in totdeauna dar baiatul de care ii place sa sarutat cu bff a ei am inteles poate asta e problema DAR CE i-am facut eu? in seara asta pe fb mia comentat o poza foarte urat si in plus si-a spus singura la o poza ca e "sexy rau" si a comentat la o alta prietena de a ei tot putin urat dar a vorbit atat de urat cu mine si niciodata nu a vorbit asa cu mine..rog seriozitate si dau funda. sad

Răspuns Câştigător
| Piersii a răspuns:

Ia-o usor, probabil ca e suparata. Intreab-o ce s-a intamplat, dar vb cu ea intre patru ochi. Spune-i ca baiatul respectiv oricum nu era potrivit pentru ea si ca nu e un bf adevart, si de bff a ei, ori ii spui ca nici ea nu era o pr adevarata, ori ca a gresit si ca ii pare rau, depinde si de tine. Succes!