| Abecedare a întrebat:

Cam cat ar trebui sa tina in mod normal o baterie de Samsung S5230?

3 răspunsuri:
| mriuls a răspuns:

Te referi la bateria neagra sau cat tine dupa ce il incarci?hee hee, pentru ca daca te referi cam dupa cat timp se descarca pai mie imi tine vreo 2 zile daca stau pe net, vorbesc mult la telefon si trimit mesaje si vreo 4 daca il folosesc rar.

| NuImiPunNume a răspuns:

Eu am acest telefon(din pacate)sad, si imi tine cam 5-7 zile, avand in vedere ca imi fac poze, filmez si ascult si muzica in fiecare zi.

| Abecedare explică:

De ce din pacate?