| TheFeeye a întrebat:

Cam cat costa sa iti faci rochia la croitor? :d funda!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 50 de lei in sus thinking

| Leemonn a răspuns (pentru anonim_4396):

Nui adevaratt...eu stiu ca am mai facut rochii la croitor..de la 100 lei in sus. big grin

| ByByLoVe a răspuns:

Buna,nu costa prea scump depinde de cat de sofisticata vrei sa fie rochia de obicei in jur de 1 milion jumate cam asahappySper sa te fi ajutat funda?
batting eyelashes

| Leemonn a răspuns:

Pai depinde..UNDE.CUM.CU CE? ..Si eu trebuie sa mi-o fac ca ma duc la nunta in iulie in Austria.Eu mi-o fac cu 300ron.cu ceva margelute si cateva floricele..Depinde incepe de la 100sau 150 -500.

| Leemonn a răspuns:

Funditssa?

| StOrMi a răspuns:

Depinde de croitor... daca e ceva mai,, fitos" va costa vreo 500-1000 lei, dar daca e ceva mai modest aprox. 300 lei

| Cutzismile a răspuns:

Depinde si ce fel de rochie..eu cunosc pe cineva care iti face orice rochie cu materialu' ei..in jur de 120-150 de leihappy

| JӨΚΣЯ a răspuns:

Depinde cum ai vrea sa iti fie rochia.:* si da, depinde si de croitor...big grin dar te va costa in jur la 120 lei...