| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat mai costa o pareche de lumanari de nunta +cele doua buchete speciala nasa si mireasa?

4 răspunsuri:
| emylutza a răspuns:

Nu stiu exact darpoti intrbe la mai multe florarii... si o sa afli

| iulyxa a răspuns:

Poi depinde de lumanari si de buchete... Din ce flori sunt facute si numarul florilor...

| dana28 a răspuns:

Depinde de pretul florarilor, eu m-am ocupat cu aranjamente - buchetul de mireasa poate fi ceva simplu sau complex - cam asa este si pretul, insa conteaza si in ce perioada. ce tip de flori, etc. Buchetele de nasa sunt in general din 5 sau 7 trandafiri, acelea nu vor fi scumpe, nici lumanarile.