| Simon a întrebat:

Cam de o saptamana nu mai pot accesa site-ul, prima pagina mai exact. Ma pot conecta prin intermediul mail-urilor primite de la TPU.ro prin care nu accesez prima pagina a site-ului, ca de exemplu cele in care un utilizator m-a adaugat in lista lui. Inca ceva, nu mai pot adauga pe nimeni in lista, imi spune ca pentru a adauga pe cineva trebuie sa fiu logat sau sa am cont....am cont sunt si logat. Pls help! O zi buna!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut: pentru a avea raspunsul la aceste intrebari scrieti un e-mail aici contact@tpu.ro cu mentiunea pentru Raluca - TPU

3 răspunsuri:
| Simon explică:

Multam mult Carra, nu de alta dar acum imi verificam mail-ul si am primit foarte multe intrebari aiurea rau: "Cum pot sa-mi sterg contul" ca de exemplu, faza e ca am setat sa nu primesc pe mail intrebarile, le primesc doar de la cei pe care ii am trecut ca prieteni. Respectivul/a chiar nu stiu cine e. Ma rog. Mersi

| beba a răspuns:

Acceasi problema o am si euhappySunt cu ochii pe raspunsurihee hee

| Mo a răspuns:

Aceeasi problema e si la mine! Eu daca vad ca nu merge ii dau refresh si abia dupa imi merge prima pagina!