| Anonim20133 a întrebat:

Cam in cat timp ajung bani trimisi din tara de la un cont online BCR pe un card(cont) BRD?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu ii trimit lui fi-meu la facultate bani prin internet banking, de pe Raiffeisen, pe ING si ajung cam in doua ore. Dar e aici, in tara. Nu stiu unde anume vrei tu sa trimiti.

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pentru aceiasi banca, de la un cont la altul, banii ajung in cateva minute oriunde in Ro ( cel putin la B.Transilvania!)--- asta, pentru ca nu este vorba despre un transfer interbancar de la o banca la alta.

| alessia5158 a răspuns:

Scuze @Anonim!---se vede treaba ca trebuie' sa-mi pun ochelarii!

| Anonim20133 explică:

Tot in tara, primesc nu trimit!

| Anonim20133 explică:

Pai la mine e vorba de banci diferite, de la BCR la BRD...