| Anonim20133 a întrebat:

In cat timp ajung banii trimisi dintr-un cont BCR, din tara in unul BRD, in tara? este cineva care a facut un astfel de transfer?

Răspuns Câştigător
| kurinkita a răspuns:

De obicei, transferurile bancare de la o banca la alta se fac in 24 de ore.

3 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Maxim 10minute.

| ganton a răspuns:

Instant. Banii pe care ii depui tu la sucursala raman acolo, iar persoanei careia ii trimiti ii sunt dati bani de la banca din orasu in care e.

| Anonim20133 explică:

Instant pe draq!
kurinkita, si daca sunt transferati de sambata, cand ar trebui sa ajunga?