| irynna a întrebat:

Cand deschid firefoxul imi apare sweet im cu o maimutica rosie in fata.si nu pot scrie aproape nimic.nu pot folosi google.nu stiu de unde sa dezinstalez prostia aia, am instalat din nou mozilla dar fara nici un rezultat.cum sa fac sa dezinstalez asta?

Răspuns Câştigător
| marria a răspuns:

Tools-options-si modifici acolo home pagewinking

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu l-as cauta in settings-control panel-unistall software si l-as dezinstala de acolo.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Instaleaza Google ca pagina de start si scapi de asta. Fa urmatorii pasi: du-te in "Tools" din bara de meniu - acolo ai "Options" - apoi "Main" si la "Home page" adaugi http://www.google.ro/.
Acum vei avea Google pagina de start. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah da eu nu gasesc tools sa l ia naibaangry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sari intr-un picior si canta la la la

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si mie mi se intampla asta dar rezolv astfel deschid netul (google) si scriu la motorul de cautare google.ro dai enter si intri pe primul sa al dailea si iti apare o pagina ca google undeva pe jos trei sa scrie setare ca pagina principala si dai ok si gata treaba papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cind intri in firelbox dai dublu-click=>close

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh mie mi s-a intmplat astab dar vreau sa scpa de tot de prostia asta.va rog ajutati-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am instalat si eu prostia asta si nu pot so dezinstalez ajutati-ma!sadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am instalat prostia asta! si nu o mai am la net dar in schimb o mai am la yahoo messenger imi apar prostii...km fac so dezinstalez va rog ajutati-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceiasi intrebare eu nu i-am facut nimic un coleg mia bacat porcaria asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta adresa www. sweetim si dezistaleazal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai instalezi un nou Windows. si scapi de el.ca si pe mine ma enervangry.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il stergi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu mi-am bagat porcaria aia chiar daca ma pricep la calculoatoare nu stiu cum sa il dezinstalez sa imi zici si mie daca ai aflat cum sa il dezinstalezi pliz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu am da vreau sa stiu cum se dezinstaleaza chestia asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu sa dezinstalez sweetim dar nu stiu cum s-o fac

| Eugen_5705 a răspuns:

Auzi si mie mi s-a intamplat asa dar am rezolvat apasand clik stanga pe tools si optiuni si iti modifici

| EmoEvy a răspuns:

Hmmm...Incearca sa schimbi pagina de pornire. Deschizi firefoxul, apoi mergi cu click-ul la prima bara (unde scrie in romana: fisier, editare etc. sau in engleza: file, edit etc. si dai click pe butonul "unlete" daca e in romana, daca nu e dai a 6-a obitziune) apoi pe butonul "optziuni" te uitzi unde scrie http://www.sweetim.com/ sau ma rog ceva in genu si scrii http://www.google.ro/. Eu am 12 ani daca nu merge solicita ajutorul unui specialist:D

| Vali5600 a răspuns:

crying și eu la fel da la tot calculatoru