| Sorin_8124 a întrebat:

Cand eram mic aveam un vis pe care il visam de mai multe ori, era acelasi vis aproape identic. Dar cand ma trezeam nu puteam sa-mi aduc aminte ce se intamplase in acel vis...Nici in prezent nu stiu, dor ca era ca un joc iar eu eram un obiect nu o fiinta... Voua vi s-a intamplat asa cand erati mai mici? >14

Răspuns Câştigător
| Cory89 a răspuns:

Da. mi s-a intamplat si mie sa am acelasi vis de mai multe ori, dar in comparatzie cu tine, eu am tzinut minte ce s-a intamplat in visul respectiv.