| MsGringer a întrebat:

Cand erai mic/a ce le raspundeai celor mari cand te intrebau "ce vrei sa te faci cand vei fi mare"?

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Imi place intrebarea. Le spuneam ca vreau sa devin pilot de formula 1. Stateam ore intregi in masina si simulam comportamentul unui pilot de formula 1 si, bineinteles castigam fiecare cursa imaginata de mine.
Ce vremuri...

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Doctoriță, am profesat ca asistentă medicală ca ulterior să plec scârbită dintr-un sistem murdar în altul în care mă face împlinită pe plan profesional cu mulți ani de școală, perfecționare, aprofundare.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

PolitistasmugMai mult din dorinta parintilor.Acum naoh go on
Am inteles ca nu e domeniul meulaughing
Deci, psihologiawhistling

| Narfundo a răspuns:

Doctor sau musafir.

| petruI a răspuns:

O sa radeti : la 5 ani samurai :8 ani director da acu la 15 ani avocat si chiar ar merge sau psiholog

| Fluffy a răspuns:

Papusalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avocată O. o.