| rares9400 a întrebat:

Cand intru in yahoo messenger dau sa vorbesc cu cineva si nu imi apare ce scriu eu si nici cel cu care vorbesc ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| toxic112 a răspuns:

Monique1 a răspuns:
Acum ceea ce toata lumea asteapta,iata rezolvarea :

Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter ,se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi ,se da click pe

HKEY_CURRENT_USER ,dupa care

Software ,dupa care

Microsoft ,dupa care

Windows ,dupa care

CurrentVersion ,dupa care

Internet Settings ,dupa care

se va sterge folderul Zones cu click dreapta pe el si delete

Se inchide regedit si fara sa dai restart la PC

Se redeschide yahoo messenger.
de la un utilizator de pe tpu,tot asa am patit si eu si nu mergea cu siteul ala si acuma merge cu ajutorul dat de Monique1

4 răspunsuri:
| ydaa a răspuns:

Asa mi se intamplaa si mie dai sing out si intra din nou

| Eryk a răspuns:

Trebuie sati reinstalezi messu

| Eryk a răspuns:

Trebuie satii reinstalezi messu