| cristianbadea a întrebat:

Cand intru pe counter-strike in special un server de deathrun caracterul incepe sa mearga singur intr-o directie si nu pot sa-l controlez ca si cum nu mi-ar merge tastatura si mouse-ul. Spuneti-mi cum s-o rezolv te rog!

1 răspuns:
| mentalica a răspuns:

Noroc ca site-ul corecteaza automat lipsa de cratima, ca altfel mi-ar fi fost groaza sa citesc textul tau. "Spuneti-mi (...) te rog"... Eu as zice ca ai rezolva punand burta pe carte si mai putin cs.