| BlueBloodd a întrebat:

Cand intru pe Facebook imi apare inca o fereastra care contine filme por.no sau reclama la Lague of Legends. Ce trebuie sa fac ca sa dispara?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Poti folosi uBlock Origin, compatibil cu browser-ul tau. Filtreaza reclamele mai bine decat Adblock Plus. Ar fi indicat sa dai si o resetare a browser-ului, pentru a elimina posibilele infectii instalate prin el. Scaneaza intreg sistemul cu un antivirus bun. Degeaba scapi de reclame, daca virusii raman in calculator.

Răspuns utilizator avertizat
| R0byZ00r a răspuns:

Instaleaza AD BLOCK o Sa impiedice astea