| alon a întrebat:

Nelul, am nevoie de ajutorul tau, in a-mi recupera contul din yahoo. Cand intru pe mess imi spune: " your account has been locked (8 100 3003). Cand incerc sa intru in e-mail, imi spune : Invalid ID or password. Am nevoie ca de aer de acest cont in yahoo. Te rog ajuta-ma. Putem comunica pentru ajutor pe mail? Multumesc!

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Trimite-i mesaj lui nelul, nu stiu de ce postezi intrebarea aici, daca doar de ajutorul lui ai nevoie, e posibil sa nu vada aceasta intrebare, da-i mesaj privat : http://www.tpu.ro/utilizator/alqkb

| jeek0 a răspuns:

Incearca de pe alt calculator. cei de la yahoo sunt niste idioti. s-ar putea sa iti mearga. eu am reusit. daca iti merge pune si o adresa alternativa pe care sa intri in cazul in care se mai blocheaza. si schimba parola, tine minte raspunsurile la intrebari. alta solutie nu e. nu am auzit pe nimeni sa sparga parole de yahoo.

| MrFilip a răspuns:

Mda, t-i s-a blocat contul deoarece nu ai mai intrat pe el, uite ce trebuie sa faci, atunci cand iti spune ca este blocat scrie in fereastra aia ceva de genu' change pw sau nu stiu ce, dai acolo si iti va da sa bagi un cod, il agi apoi iti spune sa raspunzi la intrebarea pe care ai pus-o cand ti-ai facut contul si raspunsul le bifezi, iti apare sa bagi o parola noua si gata