| costinvlad a întrebat:

Cand vine marele cutremur? Daca adancimea depaseste 230km Bucurestiul ce pateste la 6, 8-7,1 grade pe scara Richter?

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cam asa
https://wattsupwiththat.files.wordpress.com/2015/07/japan_earthquake.jpg
De venit o sa vina, dar nu prea curand...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi o treaba daca am sti cand vine cutremurul...
la7 grade posibil sa ne luam adio de la centrul vechi din Bucuresti

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Mai bine unul de 8, 5; rezolvam cazul hodorogilor nostalgici regalisti sau comunisti, dar si al tinerilor retarzi, cu diplome universitare si fade nici o meserie!

| Andersen2k18 a răspuns:

Nu se stie cand va fi, Doamne fereste! Stiu ca astfel de cutremure se intampla odata la 40 de ani.Dar daca ar fi iti dai seama ca Bucurestiul ar fi ras de pe harta.

| Adiadictie a răspuns:

Eu nu prea stiu ca stau in vrancea. dar sa nu iti faci griji ca nu o sa vina.

| Abc1906 a răspuns:

Pai nu cred ca o sa mai avem mult din București după...