| cascavaaal a întrebat:

de ce atunci cand vreau sa las comentariu imi apare"Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici" ce se intampla.va rog ajutati-ma :*:*

Răspuns Câştigător
| ZuzZzulina a răspuns:

Da click acolo unde scrie "click aici " si dupa o sa iti trimita un mesaj pe mail pe messenger si u trebuie sa dai click acolo si eu am pus o intrebare asemanatoare si raspunsul a fost : Dupa ce te-ai inregistrat, site-ul ti-a trimis un mail de confirmare in adresa ta de email.cauta acel mail si o sa vezi acolo ca scrie pentru confirmare da click pe urmatorul link si dai click acolo, te loghezi si gata. daca nu mai ai mesajul de confirmare da un mesaj la contact si spune-i. Funda?

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu stii sa citesti? Scrie foarte clar ca trebuie sa iti confirmi inregistrarea pe adresa ta de email

| Chris a răspuns:

Pai trebuie sa confirmi adresa de e-mail. laughing

| Kanghu a răspuns:

Nu scrie clar? Nu ti-ai confirmat adresa de email, duuh ce oameni.

Adica nu vreau sa fiu sarcastic dar textu e in limba romana, ce naiba domle.

Răspuns utilizator avertizat
| L3nutzA a răspuns:

Da click acolo.iti trimite pe id d mess(e-mail) o adresa unde sa confirmi adresa de e-mail.si dai click colo...

| broker69 a răspuns:

Si mie mi-a aparut zilele astea ...solutia este sa intri pe yahoo mail si sa dai click pe emailul de la TPU de confirmare (primit)si acolo scrie undeva apasa aici pentru a confirma si gata

| hagi14 a răspuns:

Trebuie comfirmata adresa!

| losnariu95 a răspuns:

Pai daca ai facut cont trebuie dupa ce ai facut cont sa mergi pe adresa ta de mail si sa verifici mailu la imbox apara de la TPU dai pe el si v-a aparea scris pe undeva ceva de genu:pentru a activa contul merge pe acest link...dai click pe link si gata o sa mearga asta e tot sper ca ai inteles...primes fundita?

| cascavaaal explică:

Credeti ca daca mergea mai scriam intrebare?straight face.de postat intrebari pot posta, dar de raspuns la altele nu pot.rolling eyes.si nu imi trimite e-mail.rolling eyes