| Oktavian a întrebat:

Care a fost cel mai trist moment din viata voastra?

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai trist momente a fost cand a murit bunica. Dar sunt multe momente triste. Sfarsitul liceului si cate o dezamagire in dragoste au contat mult.

| EUSIATIT a răspuns:

mi-e greu sa scriu desi ar fi trebuit sa fie un moment de bucurie pentru mine a fost cel mai trist cind ...prietena de atuinci. a baiatului meu i-a spus ca e gravida si are 7 luni si a nascut o fata si acum plateste pensie si nici nu poate vedea acel copil,, pentru ca ea e nebuna vrea doar bani si atit. asta e viata iar eu m am imbolnavit am facut un soc. ceva care ma va urmari toata viata

| JeSa a răspuns:

Cand mi-a murit bunicul, Dumnezeu sa mi-l odihneasca!

| costymaximus a răspuns:

Cind mi-au murit parintii.
P.S.Nu cred ca este buna alegerea categoriei-informatii utilitare?

| selef a răspuns:

Cand am aflat ca traiesc in Romania.

| mihaa a răspuns:

Acum o luna si ceva cand am fost suspecta de tbc si anul trecut in vara cand cea mica a cazut, am mers ca ea la urgente si ghinion, am nimerit peste un medik betiv, mi-a chinuit fetita de 3 anisorii, a chinuitt fetita, nu stiu cum am reusit sa nu il iau la bataie, a cusutoo pe viu in frunte blestematul, eu am asistat la tot, sa nu treaca nimenii prin asa ceva

Răspuns utilizator avertizat
| aditzuca a răspuns:

Cand mi-a murit un papagal crying

| symo_2617 a răspuns:

Mi-am pierdut o foarte buna prietena din cauza unei greseli de ale melecrying trist foarte trsit mi-as dori sa ne impkama insa parintii ei nujt ce parere au

| Andreea_8014 a răspuns:

Cel mai trist moment din viata mea. a fost cand parintii verisorului meu de numai 1 an m-au separat de el.straight face
Si de aproape 10 luni nu l-am mai vazut straight face

| Oktavian explică:

Dar mie mi se pare interesant cin sa simtit omul cel mai rau[sunt curios]

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Mda...Grea intrebarea. Dar voi raspunde aici si pentru SELEF care a spus ca a fost cel mai trist cand a aflat ca traieste in Romania. Ei, bine, cel mai trist moment din viata mea a fost cand am plecat din Romania si a trebuit sa las familia si intreaga mea viata in urma.Traiesc acum "visul occidental" si desi am un loc de munca la birou intr-o tara care nu se teme de criza mondiala, ei, bine, traiesc de mai bine de un an cea mai trista perioada din cate au existat vreodata pentru mine.Stiti oare cum e sa te trezesti dimineata si sa te intrebi daca parintii tai s-au trezit? Sau daca nepotii ti-au mai crescut? Sau daca acasa e soare sau ploua? Ei bine, e trist.Asa ca, romani, nu va mai doriti sa plecati de acolo. E o tara saraca, nu e vina noastra, acolo ne-a pus Dumnezeu, asa vor aia de "SUS"(nu ma refer aici la Dumnezeu). Dar si in strainatate e jale. Abia astept sa imi termin contractul si sa ma intorc acasa, in apartamentul meu saracacios, la catelul meu caruia nu imi permit sa ii cumpar in fiecare zi mancare speciala cum fac nemtii, dar sa fiu ACASA!

| jane_5414 a răspuns:

Au fost multe dar o sa scriu cateva:cand am aflat ca ar trebui sa fac a doua operatie la picior cand nici nu trecuse bine o saptamana de la prima, cand am aflat de accidentul tatalui meu, cand a picat mama de pe scari alunecand, cand a facut crize de pancreatita si mai sunt multe de care nu prea vreau sa imi amintesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar crezi ca vor oamenii sa-si aduca aminte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@costymaximus pare rau sad.
Cand mi-am pierdut pisica sad... o aveam de 7 ani sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mi-a murit bunica, cand a murit catelusa mea{o aveam de 4 ani}, cand am pierdut parola de la un acont{foopets}, cand ma gandesc ca o sa moara Ronti{porcusorul meu de guineea il am de aprox. 3 ani}...nu pot sa aleg unul.sad

| julieta a răspuns:

Cand mi-au dus ai mei de acasa pisica pe care o aveam de 12 ani.numai cand imi aduc aminte de ea, incep sa plang.pfff si uite ca am zis sad