| KillMePlease a întrebat:

Care este cel mai trist moment din viata voastra?...

39 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Atunci cand mi-am pierdut cel mai bun prieten, pe care il consideram ca un frate sad.Nu puteam concepe in acele momente ca nu il voi mai vedea niciodata si ca nu va mai fi langa mine.A fost cea mai dura lovitira primita de la viata. Odata cu pierderea lui, m-am pierdut si pe mine, si nu voi mai fi niciodata aceeasi persoana care eram atunci cand el era langa mine.Este greu, insa stiu ca de acolo de sus are grija de mine! sad

| KillMePlease explică (pentru mihaelaa18):

sad
Fii tare

| mihaelaa18 a răspuns (pentru KillMePlease):

sad multumesc, o sa incerc! sad

| KillMePlease explică (pentru mihaelaa18):

Pentru nimic.
Sigur vei reusi!

| Doub a răspuns:

Hm.
Nu as putea sa-l spun aici.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu am trait nici un moment care sa ma marcheze atat de tare incat sa pot zice "wow asta a fost cel mai trist moment din viata mea"

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Când am aflat că pisoiul meu a murit. Ma rog, nu am aflat din prima.
Era primul meu pisoi. De fapt motan, era mare, grăsuț si adorabil! Il iubeam mult. Intr-o seară a plecat si nu s-a mai întors. Următoarea zi, când am venit de la școală am intrat in sufragerie si primul lucru pe care l-am spus a fost "L-ati găsit?" si mama mi-a zis ca l-a furat cineva. Am început sa plâng si sa urlu. Ziua următoare, in drum spre școală, prietena mea cea mai buna mi-a spus "Să știi ca l-a calcat mașina, te-au mințit ca să nu plângi si mai rău". Când am venit de la școală, am aflat că așa era.
Îmi amintesc exact data când s-a întâmplat asta.
Acum am trecut peste si am alt motan.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am aflat ca un vecin de-al meu a murit.Eram mai mic atunci dar tineam la dansul din mai multe motive pe care nu vreau sa le fac publice.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Aa...Avea grija de tine cand erai *bebel* :3?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu...bine, oarecum.Nici chiar dar ceva de genu.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Aaah...laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand colegii de clasa ma jigneau pentru ca eram cea mai mica si eram slaba. eram intr-a 5-a. Se luau de mine spunand glume cu blonde, pe care le consider niste lucruri aberante si le ignor. Si mai sunt. Nu am avut o viata roz. Dar cui ii pasa de viata mea...

Deci, esti fata, gata, sigur. fata esti.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

De ce esti asa de sigura ca is fata? Ce te face sa crezi asta?happy.
Ah....Si legat de ce mi-am scris mai sus, acum s-a rezolvat, nu?happy
Mda...Si eu din pacate sunt supusa zilnic pedepsei de a asculta,, bancuri" fara sens despre culoarea parului meu...straight face

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru DogMX):

Hahahhhhaaahahhhhah. straight face
Amuzant...
straight face
Ma doare rasul de la atata burta straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Stii...chiar e..deranjant. Oricum, ignor astfel de tampenii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Da. liceul a schimbat totul. nu mai sunt in clasa cu idiotii aia. Pai vezi ca esti fata...

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Pai eu stiam deja...laughing)
Doar eram curioasa sa vad ce m-a dat de gol laughing)

| KillMePlease explică (pentru DogMX):

Dahh... straight face

Răspuns utilizator avertizat
| GhostRider02 a răspuns:

Wow e o intrebare capcana laughing)?

| KillMePlease explică (pentru GhostRider02):

No. laughing)

| GhostRider02 a răspuns (pentru KillMePlease):

Esti sigura? laughing

| KillMePlease explică (pentru GhostRider02):

Unde? laughing)

| GhostRider02 a răspuns (pentru KillMePlease):

Acolo tongue

| KillMePlease explică (pentru GhostRider02):

Probabil...laughing)
Il am pe Bubic in blate :3 (ulsuletul meu) asa ca nu sunt singura. laughing)

| GhostRider02 a răspuns:

Ultimele 7 luni crying

| SorinaSuciu a răspuns:

Cel mai trist moment a fost atunci cand am realizat ca nu mai eram eu copilul preferat al parintilor. stiu ca sunt egoist dar cativa ani adormeam plangand gandindu-ma ca acum ei au o fica noua si mica si draguta si eu va trebuie mereu sa am grija de ea fara sa ma plang. acum nu mai am nici o treaba cu chestia asta dar imi aduc aminte cu amuzament laughing)

| Constantin_Sergiu_1981 a răspuns:

Cand am pierdut vreo 5000 de $ la poker texas holdem no limit. la o mana eu AA vs Ak
si jos vine: 10, K, K, 2, 8