| S0nofS4tana a întrebat:

Care ar fi cel mai ieftin pret la un laptop cu procesor I3, ce firma ar fi acela si unde-l pot gasi?

3 răspunsuri:
| Raluuuuu a răspuns:

Pai, eu te.as sfatui sa iti iei cu un procesor mai mre caci va trebui sa astepti mult dupa el.
insa daca vrei de 1, 3 gasesti in real. firme sunt mai multe : Samsung, Lenovo dar si Acer

| S0nofS4tana explică (pentru Raluuuuu):

Si la pret cam cat ar fi?

| Raluuuuu a răspuns:

Asta difera de la magazin la magazin in real am vazut call meu procesor mai mare de la 15 milioane in sus
-cu procesor aproximativ 1, 3 poate fi chiar si sub 10, depinde de magazin, cum am mai zis. pot fi si reduceri si sa gasesti preturi si mai mici