| MiSk a întrebat:

Care are sa imi de`a si mie un link de unde pot downloada un anti-virus full, adica bnu din ala pentru 30 de zile.Sau orice alt anti-virus care stiti ca e bun si isi face treaba.Hai repede am mare nevoie, dau Funda.

Răspuns Câştigător
| KimK a răspuns:

Baa @KokO da.mi funda! waiting

3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Ia-ti Avast free, eu il folosesc de la inceputul anului si se comporta foarte bine, de multe ori am venit cu virus pe stick si Avast si-a facut treaba prompt. Dupa instalare trebuie sa te inregistrezi free, altfel e valabil tot 30 de zile.

| KimK a răspuns:

Pai...eu stiu Avast (il am) si este foarte bun. Daca iti expira il iei iar de pe net :) Si este gratis.
http://download.cnet.com/......19223.html
Cu placere!
Funda?;;)

| KimK a răspuns:

Asa laughing mersi