| cypry69 a întrebat:

Am nevoie de un Anti-Virus bun.(am foarte multi virusi in pc)
As avea nevoie de link!winking
Funda celui mai bunwinking

Răspuns Câştigător
| Zoro_Nae_1905 a răspuns:

Https://www.malwarebytes.org/ cu asta scoti chiar si keylogger funda?

| cypry69 explică (pentru Zoro_Nae_1905):

Da e foarte bun..Bv ai fundawinking

| KodrutZ a răspuns (pentru cypry69):

Malware bytes scoate, dar nu opreste sa intre... plus ca unele chestii nu le scoate nici ala. Vorbesc din experienta, ca am patit-o si eu de vreo 2-3 ori in ultimii 15 ani. De obicei din vina mea ca nu am fost atent.

| cypry69 explică (pentru KodrutZ):

Bine ma... uite id meu de mess...vr sa-ti zic cv.:andronicciprianionut e id

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai nevoie sa inveti sa folosesti internetul cu cap ca sa nu te umpli de virusi, nu de antivirusi. E ca si cum ai zice "am nevoie de prezervativ, vreau sa fac sex cu ciuma in persoana".

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Link nu stiu sa-ti dau dar Bitdefender e cel mai bun antivirus.

| AlexandruAndreea a răspuns:

''Antivirusul Avast'' daca ai Windows 7 Ultimate. Nu stiu link-ul, ca tata a pus antivirusul.

| cypry69 explică (pentru AlexandruAndreea):

Taicatu a pus antivirusu?straight face

| WTFchannelRo a răspuns:

Norton360, il poti gasi pe internet.