| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre voi a fumat tigari la 11 ani. eu da

20 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Ai pierdut startul, eu am fumat la 7 ani

| Skylerx a răspuns:

Auzi... nu mai zice asa ceva, stiu ca e adevarat (nu e de glumit cu din astea laughing), dar sincer lasa-te de fumat daca inca mai fumezi... pregateste-te sa mori.

| DianaScorpio a răspuns:

Am citit raspunsurile tale de mai sus, si ia-o mai usor cu exprimarea, caci fiecare are dreptul la o opinie: "tineti gura".
Cat despre intrebarea ta: nu, inca nu am pus deloc gura pe nici o tigara si sper sa nu o fac toata viata.
Iar userii de mai sus sa stii ca aveau dreptate, din intrebarea ta, rezulta ca te dai mare cu chestia asta. Care pe apropo, nu este nimic "cool", ci chiar foarte "naspa".

| anonim_4396 explică (pentru DianaScorpio):

I-am intrebat pe altii daca o fumat, si apropo nu m-am dat mare. sa iti zic ce inseamna sa te dai mare: iui ce tare am fumat o tigara la 11 ani si ceilalti nu. deci nu m-am dat mare ti se pare tie. si smecher inseamna : sa fumazi, sa de dai cu o tonade spray, sa te bati cu altii. deci mai lasa-ma

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

La 11 ani deja m-am lasat.

| wforweirdo a răspuns:

Du-te mă nu mai spune laughing şukarule!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mori la 30 maxim, nu-i baihappy

| nony86 a răspuns:

La7ani prima data dar la 10 am invatat sa fumez si nu pot sa le las.

| TheDubstepGirl a răspuns:

Eu am 11 ani.Da`nu fumez, nu-s nebuna, asa ca tine.

| papushica25 a răspuns:

Si stiu parintii
?

| anonim_4396 explică (pentru papushica25):

Nu stiu

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca stiau scriai aici cu o mana in ghips.

| zdrux a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă ştiu că fumezi de la 11 ani, eşti mort.

| papushica25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da cati ani amu?

| anonim_4396 explică (pentru papushica25):

| BoboMC a răspuns (pentru anonim_4396):

Si esti mandru de scrii aici? Nu m-as mandri cu asta sincer.

| Katii a răspuns:

Ce smecher esti ma ca ai fumat TIGARI la 11 ani :o.
Nu te simteai bine daca nu scriai asta aici?

| anonim_4396 explică (pentru Katii):

Treaba mae. nu m-am laudat asa ca tineti gura. eu i-am intrebat pe altii daca o fumat si ei tigari

| Katii a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog frumos sa incerci sa te abtii cu comentariile gen " tine-ti gura " am spus chiar frumos... daca vrei sa iti vorbesc si eu ca la tine pe " tarla " nu e nici o problema nu mi-este tare greu sa ma cobor la nivelul tau intelectual, mi-am spus parerea! Mi se pare foarte normal. Toata lumea zice ca te dai mare. Da am fumat la 11 ani, fumez si acum... esti multumit de raspuns? Ma dau mare si eu. Hai te-am pupat oh go on.

| anonim_4396 explică (pentru Katii):

Uite unu tare aici