| dsd a întrebat:

Care e parola pentru bani la sims 1 si cum o aplic? fundahappy

Răspuns Câştigător
| Duutsie a răspuns:

Mi se pare ca trebuie sa apesi simultan CTRL SHIFT C apoi in bara care-ti va aparea scrii una dintre urmatoarele parole (depinde care va merge pentru sims 1): "rosebud","klapaucius" sau "motherlode". happy Parca asa era... laughing

4 răspunsuri:
| private09love a răspuns:

Buna!

Parola este: klapaucius

ti apasat in acelasi timp: ctrl shift c si iti va aparea o fereastra sus si scrii parola.

| Anchyy18 a răspuns:

Shift+ctrl+c si dupa scrii ROSEBUD

| ElectricChapel a răspuns:

Apesi CTRL=+SHIFT+C si parola este:

rosebud

sau

klapaucius

depinde de sims

| Duutsie a răspuns:

Apasa simultan CTRL SHIFT C si apoi scrii in bara alba care urmeaza sa-ti apara una dintre parolele : rosebud, motherlode sau klapaucius. Incearca si vezi care dintre astea 3 functioneaza.