| dende95 a întrebat:

Care este cea mai buna meserie in ziua de azi? nu ma refer numai la bani...si la conditii si la ce trebuie facut...

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde, sunt cateva meserii care ofera un salariu bunicel (mecanic pe lomomotiva, sofer pe trailer, pilot de avion, etc), dar sunt salarii mult mai bune in strainatate (Franta, Italia, Spania, EE.UU, Anglia, etc) chiar daca au un loc de munca fara calificare traiesc mult mai bine fata de salariul din Romania.

| secret_2599 a răspuns:

Sofer.

| ÐÿÅ a răspuns:

Nu conteaza meseria parerea mea, ci indiferent de ce faci sa fi bun in acel lucru si sa iti placa sa il faci cu profesionalism ca rezultat vei fi cautat de toata lumea, iar aceea lume o sa-ti de asi conditii bune, chiar foarte bune si normal baniwinking

| Allix13 a răspuns:

Testator de saltele...te pune sa dormi pe ele si dupa aia cand te scoli te intreaba cum ti se pare salteaua si am auzit ca te plateste in jur de vreo 1000euro pe luna sau ceva de genu

| Lowly a răspuns:

Cred ca medic sau avocat

| pierduta a răspuns:

Magistrat sau procuror

| art001 a răspuns:

Cea mai buna e meseria de patronlaughing

| Kamelly0n a răspuns:

Fiecare gindeste in felul sau, fiecare cu a lui, deci pentru mine a fost si va fi cea mai buna meserie sa devin si chiar din momentul de fata fotomodelele, nu stiu de ce dar asta e pararea mea