| FlootoorashBibi a întrebat:

Care este cea mai buna scoala din Braila? am auzit ca Mihai Eminescu e adevarat? funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Buna,eu sunt din Braila si din cate stiu este scoala 23, Mihai Emonescu apoi Ion Creanga si Al.I.Cuza cred...si licee:Balcescu, Murgoci, Iorga, Pedagogic, Arte...Cam astea, sunt multe scolii bune in Braila dar depinde si de profesori, elevi. sper ca te-am ajutat, o zi buna!

| FlootoorashBibi explică (pentru Brâncuşi):

Eminescu*

| Brâncuşi a răspuns (pentru FlootoorashBibi):

Da,scuza-ma este vina mea, deci este adevarat ca Mihai Eminescu este cea mai buna, iti multumesc pentru funda, o vacanta placuta.

| FlootoorashBibi explică (pentru Brâncuşi):

Multumesc