| alinionutz670 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus? si cel care ia cele mai putine cerinte de sistem!

ofer fundita! celui mai bun raspuns!:*:X

7 răspunsuri:
| mysterious1 a răspuns:

Cel mai bun ii avast nu este asa complicat si te anunta fix atunci cand ai virus

| paul365 a răspuns:

Avast

| allthree a răspuns:

Parerea mea ca Avast Antivirus este cel mai bun antivirus din lume i-ar cel care i-a cel mai putin la cerinte parerea mea este ESET antivirus!

| geo1200 a răspuns:

Avast 7 cu siguranta!

| matei418 a răspuns:

Cel mai bun antivirus BitDefender. Consuma resurse dar naaa. cele mai putine resurse le foloseste Microsoft Security Essnetials. Daca ar fi sa aleg intre cele doua, as alege BitDefender

| CrstywC a răspuns:

Cred ca bitdefender, il gasesti in toate magazinele sau il poti descarca dar expira in 30 de zile.

| alinionutz670 explică (pentru CrstywC):

Da mersi pentru raspuns dar vreau un antivirus care sa aiba cv liventa adica sa ma tina macar un an iostiu mai mult ca acum am avast si am licenta la el pana in 2038! dar nu stiu care e cel mai bun de aceia am intrebat!