| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun program de editat poze si de pe ce site as putea sa-l iau?

4 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Eu stiu site-uri in care sa editezi pozele. Stiu unul www.picnik.com, este pentru editat orice material din poza, www.taaz.com este pentru edtitat poze cu chipuri,acolo este mai mult pentru a machia chipul cu machiaj,este un fel de a incerca farduri pe tine doar ca este virtual, fiindca de pe site-ul taaz
poti cumpara produse de la orice firma de machiaj: avon, oriflame etc. Daca vrei sa exersezi ai si acolo exemple pe care sa le incerci.Site-urile astea iti sunt destul de folositoare daca stii engleza.

| sonia7026 a răspuns:

Photo editor si Photoscape sunt super bune.le gasesti pe goagal laughing)

| Mihh93 a răspuns:

Adobe Photoshop CS5, de pe tpb :p