| TunetOv2011 a întrebat:

Care este cel mai mare rau din lume? Dau funda la primul raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| VladimirPutin a răspuns:

Nilul în lungime și amazonul în lățime

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gresit, e acesta: http://www.TPU.ro/turism/care-e-cel-mai-mare-rau-din-lume/

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru UnNumeCeNuExistă):

Da ma aminceputsavadvocisisaaudimagini, crezi ca numai tu stii sa utilizezi google-ul? laughingwinking

| paulgg a răspuns:

Din Europa este Volga dar din lume cred ca Nilul

| paulgg a răspuns:

Cred ca Nilul.

| Eleva10 a răspuns:

Nilul

| soimona a răspuns:

Pai eu cred ca cel cu coarne, deoarece el te indeamna sa faci lucruri urate, si de la el pleaca toate rautatle daca nu ar fi el noi am fi mai buni. Doar stiti ca noi mereu injuram, si in injuraturile noastre se afla si el. El te face sa faci lucrurui urate. Adica na asta cered eu. Poate alti cred altceva. Poate o fundita galbena si frummy pentru mine te face mai bun. Ce crezi merit? happy happy happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru soimona):

Cred ca era portocalie, daca s-a schimbat, mersi ca ne-ai anuntat laughing