| Mihai18G a întrebat:

Care este diferenta dintre MasterCard si Maestro de la BRD?
Vreau sa imi fac cont pe Bwin si nu stiu daca sunt acceptate si cardurile Maestro (pe site sicrie doar de Master Card)

2 răspunsuri:
| Gini a răspuns:

Uite aici https://home.bwin.com/ro/page.aspx?view=PaymentMethodHelp
Maestro nu prea acepta toata lumea dar iti poti face un cont la moneybookers.com si depui cu maestro pe moneybookers si dupa depui cu moneybookers. Eu asa fac depun peste tot cu moneybookers nu folosesc cardul. Bafta.

| djrobby a răspuns:

Pentru astfel de conturi sunt recomandate cardurile Visa electron sau Master card. Maestro este un card bazic!