| anonim_4396 a întrebat:

Care este dupa parerea voastra cel mai bun program de vazut filme? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Rares5 a răspuns:

Acela pe care poti sa-l customizezi cum vrei( ma refer la un program de calitate), eu de exemplu folosesc bspleyer, acesta se descurca si cu subtitrarile filmelor sau serialelor( le scoate el, poti sa setezi sa-ti gasesca dor subtitrarile in limba romana) acest program este o alegere foarte buna cand vine vorba de filme sau seriale, mai sunt si altele de exemplu gom pleyer. Pentru muzica poti folosi aimp2 sau winamp.

9 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Vlc player

| ROB3RT89 a răspuns:

Bs player cu toate codecurile updatatewinkingurmat de vlc player

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Eu vizionez orice film cu GOM Player. E destul de bun! Tu iti faci parerea despre cat de bun ti se pare si cat de mult apreciezi grafica.

| Lavynyu a răspuns:

Mie`mi place foarte mult TheKMPlayerbig grin

| eusebiumunteanu a răspuns:

Cu siguranta din experienta propie VLC media player (VideoLan), are toate codecurile, nu mai necesita sa instalezi nu stiu ce codecuri care sa-ti consume din memoria ram, e absolut cel mai bun player de filme pe platforma windows.

| CrowUp a răspuns:

Buna!
GARBOID este plin de orice filme doresti.Nu sunt LIVE tine minte! Daca doresti un program pentru a vizualiza LIVE orice posturi si din alte tarii, poti folosii TV Wave, sau READON TV MOVIE RADIO PLAYER 7.3.0.0.0
O zii buna vladinscain!

| ScorpionScream a răspuns:

BS Player. Ultima versiune: http://www.filehippo.com/download_bsplayer/ >> In dreapta de DOWNLOAD-ul. Nu stiu daca ai pus doar intrebare sau ai si nevoie de program, dar ca sa fiu sigur ti l-am pus. :) Suporta multe chestii...

| samorez a răspuns:

Media Player Classic HomeCinema e simplu si citeste orice format happy

| Paul_5140 a răspuns:

KMPlayer sau BSplayer e comun si usor de folosit da sa fie ultima versiune si fara beta
funda?big grin