| ionutblue a întrebat:

Cum pot sta treaz toată noaptea?
Fara cafea sau energizant.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Avand o ocupatie. Daca faci ceva interesant (nu tv sau prostii de genula asta), care te captiveaza, nici nu vei simti somnul, mai ales daca nu esti foarte obosit.

5 răspunsuri:
| Uxellodunon a răspuns:

Eu noaptea asta nu dorm. Secretul? Examen maine la 8 si sunt la cursul 2 happy Daca ai ceva important de facut e destul de usor sa stai treaz toata noaptea. Ce e drept, eu beau un pic de cafea
Nu intreba de ce stau pe TPU, nu am raspuns.

| ionutblue explică (pentru Uxellodunon):

Bafta!

| Uxellodunon a răspuns (pentru ionutblue):

Am luat 8 big grin

| Alin1986 a răspuns:

Fa-ti o iubita nimfomana!

| Oltranucristina2006 a răspuns:

Pai te uiti la filme horror asa sigur stai treaz toata noaptea. Glumesc! Eu cand vreau sa stau treaza noaptea merg din cand in cand afara sau la baie sa ma spal pe fata. Eu ma uit la serialul tongueariu cu viata si imi place are 4 sezoane si fiecare sezon are 13, 14 sau chiar 11. O data m-am uitat la acest serial toata noaptea si nici nu am observat ca afara era deja zi am sta pana la 8:00 sper sa te ajute