| anonim_4396 a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din iubiri secrete? Al meu ionut fiindca este simpatic! Argumentati si voi raspunsul

9 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Mie toti imi plac sunt foarte simpatici! Dar asa ma amuza foarte tare radu cu toate glumele lui si mi se pare foarte simpatic laughing Si sorin mi se pare super simpatic dupa felul in care se poarta cu toti.Dar la fete mi se par tare dragute irina care e o fata tare de treaba si tare saritoare dar si iulia mi se pare tare simpatica deoarece are asa o fata de copil inocentlaughing.

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Imi place Sorin, e foarte frumos si imi mai plac glumele lui Yanni!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Al meu este Radulove struck! E asa simpatic si asa glumet! Imi plac glumele lui! E tare amuzant si copilaros! Si Ionut este tare dragut! Te pupkiss ceao

| ZaineaM a răspuns:

Eu. sunt cel mai indragit de mine happy

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Mie imi place foarte mult de Radu! In ciuda faptului ca e fooarte dragut e si foarte, foartee glumet! Il ador love struck Si Ionut e foarte dragut:d, seamana leit cu ``tatal sau``...Te pup!

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Raluca si Sorinlove struck

| Maiiiiia a răspuns:

Raduuuu; x

| Eugen1234 a răspuns:

Mie imi place de Comisarul Coman de Madalin si de Iani

| M1ha3la a răspuns:

Raduuu :X