| anonim_4396 a întrebat:

Care imi poatre trimite pe id, un program de aflat parole la yahoo messenger?

9 răspunsuri:
| TzaCaNeL a răspuns:

Singura metoda cu care poti afla parole este stealerul. ( adica trimiti un executabil unui prieten, el intra si tie iti va veni niste log-uri ) blablabla chatterbox. Oricum nu o sa iti mearga, ca acum toate antivirusurile detecteaza stealerul.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

In primul` rand nu exista asa ceva tongue
si in al doilea: tie ti-ar placea daca cineva ti-ar sparge parola? raised eyebrows

| KaKa_2508 a răspuns:

Nu exista asa ceva! Iti pierzi timpul.

| Anonimul93 a răspuns:

Astia doi de jos nu e adevarat, exista asa ceva si chair l-am folosit eu la test deci exista il dau gratis si ofer explicatii la adresa de messenger ciumtalala@yahoo.com. Deci nu e scam/minciuna chiar exista asa ceva!

| spiridus_7223 a răspuns:

Nu exista Program care sa faca asta
Este un program care poti sate stergi din lista de messenger a lor pretenilor fara ca ei sa alfe ca te-ai sters di mess lor poate cu asta il confunzi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista asa ceva. Tot ce poti face este sa stii intrebarile si raspunsurile secrete.

Răspuns utilizator avertizat
| scr a răspuns:

Exista programe de furat parole. Chiar eu am un astfel de program realizat de mine, nu este detectat de nici un antivirus sau anti-spyware. Oricum, aceste programe nu ar trebui sa existe.
Gandeste-te cum ar fi sa-ti afle tie cineva parola? Cum te-ai simti?
Eu l-am facut in primul rand sa vad daca sunt in stare, l-am folosit de 3 ori doar din curiozitate, dar nu am sters/modificat ceva, doar am citit din e-mail-uri. tongue

| *^_^*o¦EMO~Kids*^_^*o¦ a răspuns:

Nu exista nici un program cine crede asta este prost crezi ca cei de la yahoo fac parolele ca sa se afle. atunci nu s-ar mai pune parole. nu mai cautati degeaba si daca ar exista un program ala it va baga virusi asa ca stai pe loc si vezi-ti de treaba ta.