| DaReK a întrebat:

Care imi ziceti si mie unde pot gasi saloane in constanta unde se faca practica pentru liceeni?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aveti profesoara de practica? Daca nu va gasiti voi ar trebui sa va caute ea pentru ca ea se ocupa si de contracte. Eu am facut practica la Art of Hair de pe rascoalei 1907 dar daca vrei sa faci practica la propriu, pe client, iti sugerez sa cauti saloanele mai mici care sa-ti permita acest lucru.

Poti sa incerci si pe Stefan cel Mare, in fata mall-ului tomis ( intrarea principala ) este un bloc cu salon la etajul 1. Este si o sala de sport acolo.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Practica la ce?
In general, liceeni fac practica in cadrul liceului lor daca au ateliere, daca nu, merg la unitatile care au contract cu acele licee, depinzand direct de profilul liceului si al claselor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saloane de cosmetica si tuns?

| DaReK explică (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaReK):

Nu aveti profesoara de practica? Daca nu va gasiti voi ar trebui sa va caute ea pentru ca ea se ocupa si de contracte. Eu am facut practica la Art of Hair de pe rascoalei 1907 dar daca vrei sa faci practica la propriu, pe client, iti sugerez sa cauti saloanele mai mici care sa-ti permita acest lucru.

Poti sa incerci si pe Stefan cel Mare, in fata mall-ului tomis ( intrarea principala ) este un bloc cu salon la etajul 1. Este si o sala de sport acolo.